بانک اطلاعات مشاغل ایرانیان (باما)

مزایای ثبت یک کسب وکار در باما


امروزه با توجه به سفرهای درون شهری و برون شهری و ارتباطات مردم با یکدیگر ، گستره حرکتی انسان ها بسیار وسیع تر شده و با توجه به امکانات پیشرفته امروزی و جاده ها و ناوگان وسیع حمل و نقل ،باعث گردیده حتی برای تحصیل دامنه ،حرکت بین شهرها بسیار بیشتر و وسیع تر شده ،و چه بسا فرزندانمان به راحتی از یک گوشه ایران در دانشگاهی در گوشه دیگر ایران تحصیل میکنند و این امر و بسیاری از مسائل تجاری و بازرگانی فی مابین شهرهای کشورمان باعث مسافرت ها و حمل و نقل های بسیار بیشتر شده، و گاها" باعث می شود در این مسافرت ها و نقل مکان ها ما در یک شهر جهت حتی یک خرید کوچک دچار سردرگمی کرده باشد .


میگویند وقت طلا است و همچنین باید بهترین جنس را با بهترین قیمت ممکن پیدا کرد .

همه این ها باعث شده ما به این فکر باشیم با سایت بانک اطلاعات مشاغل ایرانیان در جهت جستجوی درون شهری و برون شهری و در راستای پیدا کردن بهترین گزینه خرید و حتی عرضه و فروش و بازاریابی یک سیستم جامع و یکپارچه ملی را تدوین نمائیم.


سایت بانک اطلاعات مشاغل ایرانیان با در نظر گرفتن دو مورد اساسی جهت جستجوی:


  • 1 – شغل و صنف و دسته بندی مشاغل
  • 2 – استان و شهر و محله و مکان یابی مشاغل

یک ماتریس تصمیم گیری و جستجوی عالی و سهل را در اختیار عموم قرار دهد .
حال این امر باعث می شود شما دوست و هموطن عزیز به راحتی ضمن اینکه کسب و کار خود را ثبت مینمائید ، با الگوی چیدمانی و ترتیباتی که ما دادیم به راحتی در موتور جستجوی گوگل ثبت شوید و هر شخصی در هر کجای ایران بتواند تنها با یک جستجوی ساده به تمامی اطلاعات کسب و کار شما دسترسی پیدا کند .


بزرگترین مزیت این سایت قرار دادن شما در سیستم جستجوی گوگل و همچنین دیده شدن شما و تمامی تصاویر ارائه شده شما در Google image می باشد .
دومین موضوع در مزیت ما داشتن یک اپلیکیشن جستجوی ساده در موبایل است که کافی می باشد، شما در مکانی که هستید فقط اسم کالای خود را جستجو نمائید .31 استان و 1280شهر و 70.000 روستا و شهرک در سراسر ایران

در دستان شما است.